Grafik/Projektant

07.02.2013

PLATINET S.A., Christo Botewa 48, 30-798 Kraków,

Zakres obowiązków

Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem bezpłatnych praktyk (studenckich lub absolwenckich, in.) w branży technologii mobilnych, hardware IT, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów komputerowych. Podczas 3-miesięcznej pratyki będziesz współrealizował/a projekty dostępne później w sklepach w całej Europie!, we wszystkich dużych sieciach super- i hipermarketów, sklepach oferujących elektronikę, sieciowych IT, RTV-AGD oraz Foto-Video i komputerowych… To może być przełomowy punkt w Twojej karierze, a może zostaniesz u nas na dłużej… Póki co, do Twoich obowiązków będzie należało m.in.: - Udział w przygotowaniu projektów graficznych (opakowania na produkty, broszury, katalogi, gazetki promocyjne i ofertowe, wielki format, elementy grafiki na stronę www, banery, roll-upy itd… Mówiąc krótko - pełen zakres prac graficznych, sprawdzisz się w każdej dziedzinie swojego fachu) - Zobaczysz od kuchni, jak wdraża się produkty i projektuje opakowania, które później zdejmujesz z półki w sklepach, - Będziesz koordynował także: - Wykonanie i obróbkę zdjęć produktów oraz Packshot na potrzeby druku i Internetu. - Współpracę z drukarniami na etapie przygotowania materiałów i produkcji.

Wymagania

- Kreatywność i interesujące portfolio – to dla nas najważniejsze! - Świetna znajomość programów graficznych (InDesign, Photoshop, Ilustrator, Acrobat, Distiller) - Dobra znajomość zagadnień poligrafii i zasad typografii - Umiejętność składu i przygotowania materiałów do druku, także plików PostScript. - Samodzielność, pomysłowość, zmysł estetyczny oraz zorganizowanie :) - Mile widziany status osoby uczącej się - równie mile widziana znajomość Adobe Flash, Adobe After Effects

Oferujemy

-Zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego u czołowego polskiego producenta i dystrybutora elektroniki użytkowej (w tym tabletów, smartfomów i notebooków), hardware oraz akcesoriów komputerowych - Otrzymasz certyfikat odbycia praktyk oraz referencje i list polecający podpisany przez władze firmy - Wsparcie merytoryczne i niezbędne narzędzia pracy - kawa w nieograniczonych ilościach, którą każdy parzy sobie sam!

Dokumenty aplikacyjne

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na marketing_praca@platinet.pl do 22.02.2013 koniecznie załączając przykłady własnych projektów.

Od ponad dekady dostarczmy nowoczesną elektronikę do klientów na całym świecie, dziś kreujemy trendy i budujemy rynek urządzeń mobilnych w Europie, jesteśmy uznanym producentem tabletów, smartfonów, notebooków i akcesoriów komputerowych ?mega, ?mega Freestyle, Platinet Media i Compas. Oferowane przez nas produkty dostępne są w największych sieciach super i hipermarketów oraz sklepach IT, Foto-Video, RTV-AGD, także w Internecie. Dzięki rzetelności i zaangażowaniu jesteśmy w czołówce polskich eksporterów posiadając w ofercie ponad 3 000 produktów. Rozwijamy i cenimy długofalową współpracę z partnerami handlowymi oferując wsparcie marketingowe, handlowe (B2C, B2B) i serwisowe, towar dostarczamy w ciągu 24 godzin. Rzetelność i nastawienie na klienta doceniły największe marki, których jesteśmy dystrybutorami, m.in. Maxell, Panasonic, Philips, Sony, Verbatim i wiele innych. Platinet S.A. to m.in.; tablety, notebooki, dyski twarde, pamięci flash, nośniki CD/DVD/Blu-ray, akcesoria do tabletów i komputerowe, produkty do domu i biura. Wspieramy i promujemy urządzenia oparte o technologię Bluetooth i środowisko Android. Wdrażamy nowoczesne programy edukacyjne w szkołach, kreujemy trendy, ponieważ INSPIRUJE NAS PRZYSZŁOŚĆ.

Adres e-mail: marketing_praca@platinet.pl