wolontariusz - animator czasu wolnego

Fundacja Rozwoju Wolontariatu, ul. 3 Maja 18/1 20-078 Lublin,

Termin składania aplikacji: 07.02.2013 Termin ogłoszenia wyników: 07.02.2013

Zakres obowiązków

1) Wolontariusze będą prowadzić zajęcia - półkolonie dla uczniów w szkołach goszczących (4-5 godzin lekcyjnych dziennie). 2) Tematyka zajęć zależy od zainteresowań studentów - wolontariuszy. Istnienie możliwość skorzystania z materiałów i magazynu Programu 3) Projekty trwają 5 dni od poniedziałku do piątku w terminie 11 - 15.02. oraz 18-21.02.

1) studenci wszystkich kierunków 2) absolwenci do roku po ukończeniu studiów 3) wiek: nie ukończone 27 lat 4) NIE wymagamy doświadczenia w pracy z dziećmi 5) NIE wymagamy ukończenia kursu wychowawców kolonijnych

Oferujemy

1) Wolontariusze mają zapewniony nocleg w szkole goszczącej oraz pełne wyżywienie. 2) Program zapewnia zwrot kosztów przejazdu w obie strony publicznymi środkami transportu w oparciu o bilety 3) Wolontariusze mają zapewnione ubezpieczenie w trakcie prowadzenia zajęć. 4) Wolontariusze mogą spędzać popołudnia i wieczory na stokach narciarskich i spacerach w okolicy.

Dokumenty aplikacyjne

brak

Fundacja Rozwoju Wolontariatu relizuje Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki", w ramach którego studenci - wolontariusze prowadzą warsztaty dla uczniów w małych miejscowościach do 20tys. mieszkańców. Wybór tematyki zajęć zależy od studentów - wolontariuszy.

Numer telefonu: 884870712
Adres e-mail: k.salwa@projektor.org.pl