Grafik komputerowy

21.11.2012

Bizo Mobile - Aplikacje mobilne, 30-312 Kraków, ul. Twardowskiego 44 www.bizomobile.com,

Zakres obowiązków

projektowanie postaci, logo, grafiki prezentującej gry, animacji, projektowanie grafiki interfejsów gier i aplikacji.

Wymagania

bardzo dobrej znajomości programów graficznych i wektorowych mile widziana znajomość programów 3D zmysłu plastycznego i estetycznego inwencji twórczej, kreatywności

Oferujemy

elastyczne godziny pracy możliwość częściowej pracy zdalnej ciekawe projekty naukę od doświadczonych grafików miłą atmosferę w przytulnym biurze możliwoąść zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne

CV i Portfolio

Producent gier i aplikacji mobilnych (iPhone i Android) zatrudni osobę na stanowisko Grafik komputerowy - praktyki. Czas praktyki 1 miesiąc, możliwość późniejszego zatrudnienia na etat. Wymiar czasu praktyk: pół etatu. Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Numer telefonu: 661 110 509
Adres e-mail: contact@bizomobile.com