grafik

25.10.2012

grafik

Space Gallery - Atelier sztuki, Galeria Autorska rzeźby Barbara Zambrzycka-Śliwa, Galeria AS, ul. św. Marka 22, 31-020 Kraków,

Zakres obowiązków

oprawa graficzna wydarzeń artystycznych mających miejsce w Galerii AS. Projektowanie ulotek, plakatów, banerów, publikacji, portfolio itp.

Wymagania

studia kierunkowe, Wydział Grafiki.

Oferujemy

Miłą atmosferę pracy,elastyczny czas pracy, dużą swobodę w projektowaniu, zdobycie doświadczenia w zawodzie, druk zaprojektowanych materiałów, budowanie portfolio opartego na zrealizowanych projektach, doświadczenie projektowe przy wydarzeniach artystycznych takich jak: wystawy, panele dyskusyjne.

Dokumenty aplikacyjne

CV, Portfolio

Jesteśmy jedną z najstarszych galerii sztuki w Krakowie.Prowadzimy sprzedaż malarstwa, rzeźby, grafiki i rysunku. Najnowsze trendy w sztuce współczesnej prezentujemy w Galerii AS, gdzie znajduje się również Galeria Autorska rzeźby Barbary Zambrzyckiej-Śliwy. Galeria AS jest nowoczesną instytucją kultury, powstałą w maju 2011 roku dzięki współpracy młodych artystów i krytyków sztuki z Barbarą Zambrzycką- Śliwą- rzeźbiarką, właścicielką Space Gallery, animatorką kultury oraz prezes fundacji Art&Space, wspierającej działania na rzecz sztuk pięknych. Galeria AS mieści się przy ulicy św. Marka 22 w Krakowie. Wpisana w przestrzeń Starego Miasta jest miejscem, do którego trafiają nie tylko dobrze zorientowani miłośnicy sztuki. Chcemy bowiem, aby jak najszersze grono odbiorców miało dostęp do poznania najnowszych tendencji w polskiej sztuce współczesnej. Warto zaznaczyć, że dzieła prezentowane w ASie swą estetyką wykraczają poza powszechny profil galerii komercyjnych zlokalizowanych w obrębie historycznego centrum Krakowa. W przestrzeni white cube galerii AS spotykają się, często wzajemnie się dopełniając, tradycyjne formy sztuki (malarstwo, grafika, rzeźba), nowe media (wideo art, instalacje, fotografia) oraz działania wyparte z art worldu (komiks, projektowanie graficzne). Galeria jest miejscem stworzonym w celu promowania współczesnej sztuki, gdzie spotykają się młodzi twórcy, krytycy i kuratorzy. To dzięki ich energii AS tętni życiem artystycznym i intelektualnym. Comiesięczna zmiana ekspozycji, którym często towarzyszą dodatkowe wydarzenia artystyczne i kulturalne, pozwala na prezentację nowych, godnych uwagi zjawisk we współczesnej sztuce nie tylko z kraju, ale także z zagranicy.

Numer telefonu: 693647695
Adres e-mail: asgallery22@gmail.com