Praktykant w Dziale Marketingu

19.09.2012

McArthur Sp. z o.o., Brzezie, ul. Szlachecka 92, 32-080 Zabierzów,

Zakres obowiązków

- promocja i reklama marki McArthur; - opracowywanie materiałów reklamowych; - udział w bieżących projektach marketingowych; - wsparcie bieżących prac w dziale marketingu.

Wymagania

- status studenta; - bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji Office; - komunikatywność; - rzetelność; - kreatywność.

Oferujemy

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

Dokumenty aplikacyjne

CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@mcarthur.info.pl

McArthur to jedna z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek obuwia w kraju. Firma działa na rynku od kilkunastu lat, zdobywając uznanie konsumentów w całej Polsce. Staramy się wprowadzać innowacyjne wzornictwo, dbając przy tym o najdrobniejsze szczegóły każdej kolekcji. Dokładamy wszelkich starań, by w naszych salonach firmowych sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Numer telefonu: 12 285 43 50
Adres e-mail: sekretariat@mcarthur.info.pl