Praktyka w dziale kreatywnym

Notatek.pl, Kraków,

Termin składania aplikacji: 28.09.2012 Termin ogłoszenia wyników: 28.09.2012

Zakres obowiązków

Do obowiązków należeć będzie: - promocja i reklama produktu i marki firmy, - przygotowywanie materiałów reklamowych, - tworzenie kampanii, - przeprowadzenie badań marketingowych wśród studentów, - przygotowanie tekstów i haseł reklamowych

Poszukujemy osób twórczych, pomysłowych, samodzielnych, nie obawiających się nowych wyzwań w teamie kreatywnym.

praktyka

Chcesz odbyć interesujące praktyki w agencji reklamowej: 5 zero media podczas, których nie będziesz nikomu parzył/a kawy, chyba, że sam/a będziesz miał/a na nią ochotę? Dla nas praktykanci są zwykłymi pracownikami, posiadającymi własne zadania, za które odpowiadają. Dlatego poszukujemy osób angażujących się w wykonywaną pracę, które chcą odbyć praktyki w celu zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności. Praktyki będą odbywać się w wymiarze 160 h z możliwością zatrudnienia. Osoba aplikująca musi posiadać aktualną legitymację studencką.

Adres e-mail: rekrutacja@notatek.pl