Grafik, projektant

28.08.2012

the MiNi art, ul.św.Krzyża 10/6 31-028 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie i tworzenie różnych materiałów graficznych do druku offsetowego oraz do cięcia i grawerowania laserowego. Opracowywanie: - layoutu stron internetowych firmy the MiNi art - strony graficznej opakowań poszczególnych produktów - praca nad katalogiem produktów

Wymagania

- obsługa programów do grafiki 2d m.in.: In Design, CorelDraw lub/i Adobe Ilustrator oraz Photoshop - terminowość - pomysłowość - mile widziana znajomość/zainteresowanie Scrapbookingiem

Oferujemy

- elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnie ze spotkaniami w biurze) - realizowanie własnych pomysłów - pracę nad kolekcjami tematycznymi - realizację wykonanych projektów (z pełną informacją o autorze strony graficznej) - wynagrodzenie za wykonaną pracę - możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio

The MiNi art jest firmą zajmującą się produkcją artykułów do Scrapbookingu. W naszej ofercie znaleźć można zarówno papiery do Scrapbookingu, stemple jak i ozdobne elementy z beermat i tektury.

Numer telefonu: 665 303 577
Adres e-mail: info@theminiart.com