Graphic Designer

15.07.2012

Berrylife, al. Jana Pawła II 41L 31-864 Kraków budynek Krakowskiego Parku Technologicznego,

Zakres obowiązków

Projektowanie interfejsów aplikacji interaktywnych przeznaczonych na nośniki dotykowe oraz reagujące na ruch. Projektowanie materiałów promocyjnych przeznaczonych do internetu oraz druku. Projektowanie grafiki pod urządzenia mobilne i strony www.

Wymagania

biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Flash, InDesign), kreatywność, umiejętność koncepcyjnego myślenia, samodzielność

Oferujemy

- praca w kreatywnym zespole - możliwość wpływania na rozwój projektu - tworzenie ciekawych projektów dla znanych marek - elastyczne godziny pracy - własne stanowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne

cv + portfolio na adres rekrutacja@berrylife.pl

Berrylife specjalizuje się projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań interaktywnych dla swoich klientów. Tworzymy aplikacje wchodzące w interakcję poprzez ruch lub dotyk użytkownika wykorzystywane podczas eventów oraz na stałe ekspozycje. Pracowaliśmy już dla takich klientów jak NBP, Philips, Orange, Ministerstwo Gospodarki, Kubuś, BMW, Toyota, etc.

Numer telefonu: 794 000 968
Adres e-mail: rekrutacja@berrylife.pl