Grafik 3D [praktyka]

06.07.2012

11 bit studios S.A., ul. Modlińska 6 ,

Zakres obowiązków

Modelowanie i teksturowanie obiektów 3D

Wymagania

Jeśli jesteś chętny do pracy z nami, powinieneś świetnie modelować oraz teksturować [dowolne pakiety 3D / 2D - docelowo XSI / PSD]. Dodatkowo od kandydatów oczekujemy, kreatywności oraz zaangażowania w projekt. Pamiętaj również, że robimy gry, więc i Ty bądź zapalonym graczem.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy odpowiednie wynagrodzenie, mentoring i jak już wspomniano – sympatyczny klimat.

Dokumenty aplikacyjne

CV

11 bit studios to zgrany zespół, który stawia sobie ambitne cele i je realizuje. Osiągamy to dzięki dobrze zorganizowanej pracy (u nas crunch nie występuje!) i talentowi oraz naprawdę przyjaznej atmosferze. Pierwsza gra Anomaly Warzone Earth została bardzo wysoko oceniona przez prasę (Destructoid 9/10, IGN 8/10 Gamespot 8.5/10) i otrzymała liczne nagrody - w tym niezwykle prestiżową Apple Design Award na konferencji WWDC w San Francisco w czerwcu 2011 roku.

Adres e-mail: tetno@11bitstudios.com.