Praktyki graficzne

27.09.2012

PGS Software S.A., ul. Klecińska 123 54-413 Wrocław,

Zakres obowiązków

Twórz grafikę, która zostanie wykorzystana w rzeczywistych projektach informatycznych lub działaniach marketingowych.

Wymagania

• Umiejętność obsługi programów Adobe® Photoshop®, Corel Draw • Zainteresowanie aktualnymi trendami w projektowaniu graficznym aplikacji internetowych • Wysoka motywacja do nauki i pracy • Umiejętność pracy zespołowej • Umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

Możliwość współpracy z zespołami Doskonałą atmosferę pracy Możliwość tworzenia grafiki, która zostanie wykorzystana w rzeczywistych projektach informatycznych lub działaniach marketingowych Zdobycie praktycznego doświadczenia Dla najlepszych praktykantów przewidujemy praktyki płatne Możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych osób

Dokumenty aplikacyjne

PGS jest polską firmą informatyczną świadczącą usługi programistyczne oraz outsourcingowe. Naszymi klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa jak i duże korporacje głównie z obszarów USA i Europy. O naszym sukcesie decyduje przede wszystkim doskonała znajomość nowoczesnych technologii oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych współczesnych organizacji. Świadczymy usługi outsourcingowe w bardzo szerokim zakresie, począwszy od tworzenia aplikacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, poprzez wdrożenia poszczególnych produktów aż po długofalowe wsparcie techniczne i rozwojowe.

Adres e-mail: mkieltyka@pgs-soft.com