architekt wnętrz

02.07.2012

IDAFO, ul. Dietla 97/9a 31-031 Kraków,

Zakres obowiązków

- wykonywanie projektów wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i biurowych w 2 D i 3D - uczestnictwo w spotkaniach z klientami oraz nadzorach autorskich - przygotowywanie kosztorysów i rozliczanie projektów wykończeniowych

Wymagania

- student co najmniej 3 roku/ absolwent kierunku architektura lub architektura wnętrz - znajomość oprogramowania ArchiCad/AutoCad oraz oprogramowania do modelowania 3D - znajomość zagadnień technicznych z zakresu robót wykończeniowych - kreatywność - wysoki stopień zorganizowania - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- możliwość pozostania w firmie – płatny staż/ zatrudnienie - elastyczne godziny pracy - ciągłe kształcenie i rozwój osobisty

Dokumenty aplikacyjne

cv ze zdjęciem, portfolio

IDAFO projektowanie i wykończenie wnętrz specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów aranżacji i wykończenia wnętrz dla inwestorów, deweloperów, klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Począwszy od idei, poprzez projekt architektoniczny a skończywszy na wykonawstwie, wszystko zorganizowane jest w zakresie jednej komórki organizacyjnej. Dzięki sprawnemu procesowi możliwe jest odzwierciedlenie pomysłu w rzeczywistości w założonym czasie, budżecie i jakości. IDAFO udowadnia, że to co niemożliwe staje się możliwe pokazuje, że to co brzydkie na pozór może stać się piękne uświadamia, że design nie musi być drogi przekonuje, że każdy ma swój własny, niepowtarzalny styl dba o detale, bo to one nadają charakteru tworzy oryginalne rozwiązania buduje wizję i przekształca w rzeczywistość

Adres e-mail: info@idafo.com