Praktykant / Praktykantka

15.07.2009

Polski Personel sp. z o.o., Ul. Siemiradzkiego 9/12, 31 - 134 Kraków,

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i aranżacją wnętrz z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

• Status studenta. • Zainteresowanie projektowaniem i aranżacją wnętrz. • Bardzo dobry j. angielski – będzie potrzebny do codziennej komunikacji. • Komunikatywność, umiejętność współpracy, koordynowania kilku projektów jednocześnie. • Dyspozycyjność. • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Dajemy możliwość zdobycia unikalnego dośwadczenia w międzynarodowej firmie a najlepszym gwarantujemy nawiązanie stałej współpracy.

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim (przepraszamy ale niestety CV po polsku nie będą rozpatrywane) na adres: gosia@polskipersonel.pl wraz z dopiskiem: Praktykant / Praktykantka w tytule wiadomości.

Numer telefonu: 0048 12 6334325
Adres e-mail: gosia@polskipersonel.pl