Projektant graficzny / Projektant interfejsów

02.02.2012

EDISONDA Sp. z o.o., Traugutta 24/8 30-548 Kraków,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne serwisów internetowych (e-commerce, serwisy informacyjne i korporacyjne) Opracowywanie interfejsów graficznych (aplikacje desktop, mobilne, rich internet applications)

Wymagania

Znajomość zasad projektowania dla internetu. Umiejętność tworzenia spójnych graficznie i elastycznych interfejsów dla urządzeń cyfrowych. Udokumentowane w portfolio ciekawe projekty z tej dziedziny (niekoniecznie komercyjne i niekoniecznie kompletne).

Oferujemy

Pracę w specjalizowanym studio, które łączy badania z projektowaniem. Zespół o różnorodnym doświadczeniu z kierunków społecznych, technicznych i artystycznych. Projekty dla znanych marek. Dostęp do badań eyetracking i samej aparatury. Stabilną pracę w młodym zespole.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio CV

EDISONDA to istniejące od 2009 roku studio badawczo-projektowe. Specjalizujemy się w badaniach użyteczności, testach eyetracking oraz projektowaniu interakcji i grafiki do serwisów, systemów i aplikacji online.

Numer telefonu: 728350898
Adres e-mail: marcin.krecioch@edisonda.pl