Grafik - Praktyka

29.12.2011

Eurohost Agencja Interaktywna, Kraków, Szlak 26/19,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne na potrzeby internetu i druku.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop - dobra znajomość jednego z programów do tworzenia grafiki wektorowej - ciekawe portfolio własnych realizacji graficznych (niekoniecznie komercyjnych) - zainteresowanie grafiką z naciskiem na webdesign - mile widziana znajomość Adobe InDesign

Oferujemy

Oferujemy praktykę na stanowisku Grafika, która pozwoli Ci na praktyczne doskonalenie znajomości pakietu programów Adobe oraz wzbogacenie Twojego portfolio graficznego. Podczas praktyki będziesz mieć możliwość udziału w wewnętrznych jaki i komercyjnych projektach, poznasz aktualne trendy w zakresie grafiki komputerowej oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu architektury informacji. Dowiesz się także, jak wygląda proces tworzenia serwisów internetowych począwszy od koncepcji, poprzez projekt struktury, grafikę, prace webmasterskie, programowanie, a kończąc na testach i optymalizacji. Praktyka jest bezpłatna, trwa miesiąc i jest realizowana w wymiarze minimum 6h dziennie.

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Eurohost specjalizuje się w dostarczaniu firmom nowoczesnych rozwiązań z zakresu outsourcingu IT, web design oraz e-marketingu i komunikacji zintegrowanej.

Numer telefonu: 12 357-66-13
Adres e-mail: praktyka@eurohost.com.pl