Praktykant/Praktykantka Dział Marketingu

08.01.2012

TELE-FONIKA Kable Sp. z o. o. S.K.A., 30-663 Kraków ul. Wielicka 114,

Zakres obowiązków

• kreacja i przygotowanie graficzne materiałów promocyjnych wspierających markę • tworzenie grafik na potrzeby Internetu (m.in.: strony www, katalogi, materiały promocyjne) • wykonywanie zdjęć (fotografia przemysłowa) • wspomaganie pracy zespołu przy realizacji bieżących projektów marketingowych

Wymagania

• bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, InDesign, CorelDraw, AutoCAD) • wysoce rozwinięte zmysły estetyczne, kreatywność, wyobraźnia oraz otwartość umysłu udokumentowane w formie portfolio projektów • znajomość zagadnień DTP • mile widziane doświadczenie w fotografii przemysłowej

Oferujemy

• pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach, • możliwość nabycia nowej wiedzy i umiejętności • twórczą i przyjazną atmosferę pracy, • możliwość realizacji własnych pomysłów • dla najlepszych praktykantów możliwość otrzymania oferty pracy stałej

Dokumenty aplikacyjne

CV + list motywacyjny

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Pod względem wielkości sprzedaży zajmuje 3 miejsce na liście największych europejskich producentów kabli, należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Numer telefonu: 12 652 58 30
Adres e-mail: wojciech.dudek@tfkable.pl