Ambasador firmy

07.01.2012

Notatek.pl sp. z o.o., Ul. Św. Sebastiana 33/6, 31-051 Kraków,

Zakres obowiązków

- Pozyskanie notatek dla serwisu Notatek.pl - Analiza potrzeb edukacyjnych studentów na danej uczelni. - Stworzenie strategii promocji w danym mieście/ na danej uczelni. Na szkoleniach damy Ci potrzebną wiedzę jak to zrobić. - Pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych Notatek.pl (głównie plakaty). Jak również pomoc w negocjacjach z działami promocji uczelni. - Pomoc w organizacji wydarzeń na uczelniach. - Bieżące informowanie studentów o Notatek.pl. np. w czasie rozmów, na forum. - Promocja naszych konkursów z nagrodami. - Pomoc w pozyskaniu fanów na Facebooku.

Wymagania

- status studenta, - 5h/ tygodniowo, - zainteresowanie PR i promocją, - praktyka bezpłatna, - miejsce praktyki Poznań.

Oferujemy

- Spotkanie w Krakowie, za które zapłacimy Ambasadorom (przejazd + nocleg). Spotkanie będzie integracyjne i szkoleniowe. Opowiemy o portalu i zrobimy szkolenie z tworzenia planu PR. - Min. dwa szkolenia. Najprawdopodobniej będzie to PR (z naciskiem na Employer Branding oraz e-PR) jak również przygotowanie do robienia analiz marketingowych. - Ambasadorzy dostaną zaproszenia na imprezę urodzinową Notatek.pl. Na ostatniej imprezie gościło 250 osób (w większości nasi użytkownicy), mieliśmy do dyspozycji cały club i 1000zł na barze. Zabawa była wyborna! - Dwa szkolenia w trakcie trwania programu organizowane przy współpracy z naszymi partnerami tj. House, Ravel, Pizzerie Dominium, McArthur, Citibank Handlowy oraz agencje interaktywne. - Nagrody od naszych partnerów. Współpracujemy z takimi firmami jak: House, Ravel, Pizzerie Dominium, McArthur. Będą to kupony na ubrania, buty, jedzenie. Nie będą to kupony zniżkowe, tylko kupony o realnej wartości. - Najlepszy Ambasador dostanie nagrodę: wyjazd na weekend z osobą towarzyszącą do Zakopanego. Do dyspozycji czeka luksusowy apartament z basenem oraz saunami. - Możliwość darmowego pobierania plików z portalu Notatek.pl. Od października najbardziej wartościowe pliki z naszej bazy są płatne. Ambasadorzy będą uczyć się za darmo! - Wystawimy zaświadczenie o byciu ambasadorem oraz list polecający.

Dokumenty aplikacyjne

List motywacyjny i CV

Notatek.pl to portal skupiony wokół wiedzy studenckiej. Naszą misją jest maksymalne ułatwienie studentom pozyskiwania wiedzy oraz zwiększenie efektywności procesu uczenia się. W tym celu zgromadziliśmy największą bazę plików studenckich (notatek) w Polsce. Chcemy by było ich coraz więcej. Każda notatka wrzucana na nasz portal jest weryfikowana przez administratorów, a autor nagradzany w ramach organizowanych przez nas konkursów.

Numer telefonu: 696 448 337
Adres e-mail: natalia@notatek.pl