21.01.2012

Graphic Designer - Grupa Eskadra Sp. z o.o. | Kraków, ,

Zakres obowiązków

Jeśli uważasz, że: 1. pakiet Adobe CS to dla Ciebie pestka (nie, nie może być z awokado!) 2. słowo „typografia" potrafisz nie tylko przeliterować, ale i zastosować w praktyce 3. Twoje doświadczenie w projektowaniu wykracza poza to, czego nauczyła Cię pani od plastyki 4. i posiadasz portfolio, za które Cię znienawidzimy to.. Welcome, Willkommen, Bienvenu! Zniecierpliwiony fotel z widokiem na pokój czeka na Ciebie!

Dokumenty aplikacyjne

Sposób kontaktu Wystarczy, że prześlesz swoje CV i link do portfolio* poprzez portal grapevinejobs.pl *zapchane skrzynki lubimy jeszcze bardziej, niż pracę po godzinach Dołącz w mailu lub CV zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wybrani będą skontaktowani! Klauzula Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133, poz. 883".

Agencja Eskadra BTL specjalizuje się w komunikacji bezpośredniej. W zakresie działań agencji znajdują się: strategia, planowanie, kreacja oraz realizacja kampanii BTL. W ramach struktury firmy znajdują się następujące działy: Kreacja i Strategia, Obsługa Klienta, Realizacja (czyli działania w zakresie): Event Marketing, Promocja Sprzedaży, Public Relations, Internet i Nowe Media, Direct Mail. Poszukujemy kandydatów na ww. stanowisko.