Praktyki w dziale marketingu / grafik

04.10.2024

Juka sp. z o. o. sp. k., ul. Fabryczna 4, 32-005 Niepołomice

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w zakresie działań marketingu
  • Współpraca przy przygotowaniu i realizacji planu aktywności marketingowej
  • Tworzenie grafik, materiałów promocyjnych i informacyjnych
  • Pomoc w przygotowaniu analiz rynkowych oraz analiz konkurencji

Wymagania

  • Status studenta
  • Znajomość programów graficznych (grafika rastrowa i wektorowa)
  • Kreatywność, dokładność w działaniu oraz dbałość o szczegóły
  • Kreatywność, determinacja w działaniu oraz komunikatywność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką i najnowszymi trendami w obszarze marketingu

Oferujemy

  • Bezpłatne praktyki
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bezpłatny parking
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach
  • Komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Dokumenty aplikacyjne

Firma Juka sp. Z o.o. sp. K. z siedzibą w Niepołomicach jest wieloletnim, uznawanym w Polsce jak i za granicą producentem urządzeń chłodniczych, gastronomicznych i kriogenicznych

Numer telefonu: -
Adres e-mail: tomasz.molczan@poczta.juka.com.pl