Praktykant/ka

23.04.2024

Instytut Kultury UJ, ul. Profesora Łojasiewicza 4 , 30-348 Kraków

Zakres obowiązków

W ramach praktyk studenckich, chcemy zaprosić Państwa do stworzenia razem z nami elementów graficznych, które znajdą się docelowo na stronie Instytutu Kultury. Do przygotowania będą: -banery poświęcone kierunkom studiów oferowanym przez Instytut: Zarządzanie kulturą i mediami (1 stopień), Laboratoria kultury współczesnej (2 stopień), Zarządzanie mediami i reklamą (2 stopień: dzienne i zaoczne), Zarządzanie w kulturze (podyplomowe). -grafiki do poszczególnych podstron znajdujących się na stronie Instytutu Kultury (m.in. historia instytutu, struktura instytutu, informacje dla osób studiujących i dla kandydujących na studia etc.) -baner na FB Instytutu Kultury

Wymagania

-Komunikatywność -Umiejętność projektowanie materiałów wizualnych na strony internetowe -Otwarta głowa -Entuzjazm -Nieszablonowe podejście do pracy graficznej -Chęć zrobienia czegoś wspólnie

Oferujemy

Instytut Kultury UJ w tym roku obchodzi 15 urodziny. W związku z tym, chcemy odświeżyć naszą stronę Internetową i wejść z nową energią w kolejne lata działalności. Poszukujemy kogoś, kto pomoże nam to osiągnąć. Oferujemy możliwość przygotowania projektu, który faktycznie będzie żyć i działać a nie będzie tylko projektem do szuflady :)

Dokumenty aplikacyjne

Prosimy o przesłanie portfolio z wcześniejszymi projektami graficznymi oraz CV z klauzurą o przetwarzaniu danych osobowych.

Od 2009 r. studiujemy i praktykujemy zarządzanie kulturą, mediami, reklamą i kulturę współczesną, kształcąc w tych zakresach rzesze studentów spragnionych sprawczości w kreowaniu światów kultury, sztuki, mediów, marketingu i w odpowiadaniu na palące wyzwania współczesności. O unikalnej, interdyscyplinarnej formule Instytutu Kultury UJ od jego początku stanowi symbioza nauk o zarządzaniu, nauk o komunikacji i mediach oraz nauk o sztuce. Instytut jest wiodącym centrum edukacji i badań z zakresu zarządzania humanistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej.

kultura.uj.edu.pl www.facebook.com/instytutkultury
Numer telefonu: 00000000000
Adres e-mail: m.kudelska@uj.edu.pl