Praktyka studencka

19.04.2024

Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie, Rynek Główny 29, 31-010 Kraków, 31-010 Kraków

Zakres obowiązków

- Pomoc w realizacji wystaw, praca biurowa (w terminie z zakresu 06 maja do 23 maja 2024) - Opieka nad ekspozycjami, których organizatorem jest SMTG (w terminie z zakresu 24 maja - 21 lipca  2024 w Nowohuckim Centrum Kultury oraz w terminie z zakresu 25 maja- 23 czerwca w dawnym gmachu Poczty Głównej w Krakowie)

Wymagania

status studenta, szczególnie miło widziani studenci kierunków okołoartystycznych

Oferujemy

- potwierdzenie odbycia praktyki - zdobycie doświadczenia w procesie realizacji wydarzenia kulturalnego

Dokumenty aplikacyjne

CV

Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki jest organizatorem najstarszego w Polsce międzynarodowego przeglądu grafiki, który odbywa się cyklicznie od 1966 roku, a także innych, licznych wystaw artystycznych. Stowarzyszenie jest gospodarzem Międzynarodowego Centrum Sztuk Graficznych przy Rynku Głównym 29, które obejmue dwie galerie Centrum i Eksperyment.

www.triennial.pl
Numer telefonu: 510 050 844
Adres e-mail: smtg.krakow@gmail.com