Praktyka w Dziale Projektowym Answear Lab

08.04.2024

Answear.com, Aleja Pokoju 18, 31-564 Kraków

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji projektowych Corel Draw, Ilustrator
  • research dostawców materiałów, dodatków
  • analiza konkurencji - nowości produktowe, materiałowe, kolorystyczne, rozwiązania technologiczne

Wymagania

  • dyspozycyjność: liczba godzin. 15h w tygodniu, dowolny podział w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 8h/dzień
  • zainteresowanie modą i branżą odzieżową
  • znajomość programów Corel Draw, Ilustrator
  • chęć zdobywanai doświadczenia

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenie w pracy w zepsole prrojektowym oraz możliwośc uczenia się od doswiadczonych projektantów.

Dokumenty aplikacyjne

CV

Answear.com to lifespiracyjny sklep z wyselekcjonowanymi produktami oraz limitowanymi kolekcjami od ponad 600 światowych marek. Wśród ponad 200 000 produktów znajdziesz znane marki sportowe (adidas, Nike, New Balance), kultowe marki jeansowe (Levi’s, Lee, Wrangler), a także cenione marki premium (Karl Lagerfeld, Guess Jeans, Boss, Hugo, Michael Kors, Valentino, DKNY czy Tommy Hilfiger). Z nami odkryjesz także takie marki jak Tiger of Sweden, The Kooples, czy Hoff - a to tylko mały wycinek tego, co dla Ciebie mamy! Answear Lab to marka własna Answear.com. Powstała w 2017 roku. Jej oferta obejmuje odzież i akcesoria odzwierciedlające najnowsze trendy w modzie. Tworząc kolekcje kapsułowe odważnie komunikuje postulaty feministyczne oraz inspiruje kobiety do zmian. Dodaje odwagi i śmiałości, pokazując kobietom, że mają w sobie siłę, która sprawia, że mogą czuć się wyjątkowo i wszechmocnie każdego dnia.

answear.com/m/answear-lab/ona
Numer telefonu: 451 167 631
Adres e-mail: rekrutacja@answear.com