Praktyka dla studentów/absolwentów architektury/projektowania wnętrz

21.09.2023

TM BUILDING, oddział Kraków ul. Walerego Sławka 13, 30-633 KRAKÓW

Zakres obowiązków

·         Wykonywanie inwentaryzacji mieszkań   ·         Sporządzanie dokumentacji technicznej   ·         Wykonywanie wizualizacji   ·         Przygotowywanie zestawień materiałów do wyceny   ·         Kontakt z przedstawicielami producentów wyposażenia wnętrz   ·         Pomoc w codziennej organizacji pracy biura

Wymagania

·         Wykształcenie kierunkowe   ·         Znajomość programów AutoCad, SketchUp, V-Ray, pakietu Office   ·         Chęć do nauki   ·         Dobra organizacja pracy   ·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·         Pracę w doświadczonym zespole   ·         Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego   ·         Ciekawe projekty   ·         Biuro blisko centrum z pyszną kawą   ·         Możliwość współpracy po odbytej praktyce

Dokumenty aplikacyjne

CV

Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą, która z powodzeniem działa na rynku krakowskim. Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i dużych inwestycji w zakresie projektowania oraz wykańczania wnętrz mieszkalnych, biurowych, lokali usługowych „pod klucz”. Oferujemy praktykę dla studentów/absolwentów architektury/projektowania wnętrz Miejsce pracy: Kraków

www.tmbuilding.pl
Numer telefonu: 577696111
Adres e-mail: papiez@tmbuilding.pl