Koordynator projektu

01.08.2023

OGÓLNOPOLSKA GRUPA BADAWCZA, SMOLEŃSKA 83/80, 03-528 WARASZAWA

Zakres obowiązków

Do zadań koordynatora należeć będzie:
  • prowadzenie własnego zespołu ankieterów, bieżący kontakt z podległymi ankieterami i monitorowanie jakości ich pracy
  • pomoc w rekrutacji ankieterów we wskazanym regionie
  • pomoc w przygotowaniu ankieterów do pracy w dniu wyborów (m.in. przydzielanie do komisji, ustalanie godzin pracy, pomoc w szkoleniu, dostarczanie materiałów)
  • dbanie o prawidłowy przebieg badania w dniu wyborów

Wymagania

Poszukujemy osób, które:
  • studiują lub uczą się i nie ukończyły 26 r.ż. - warunek konieczny
  • posiadają prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • posiadają doświadczenie w zarządzaniu zespołem, planowaniu jego pracy i delegowaniu zadań
  • cechują się sumiennością i samodzielnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • posiadają wysokie umiejętności komunikacyjne i otwartość na ludzi

Oferujemy

Co oferujemy?
  • zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego projektu w wymiarze ½ etatu miesięcznie (wymagana dostępność na wyłączność)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2 tys. netto miesięcznie (4 tys. za cały projekt)
  • możliwość zaliczenia praktyk studenckich
  • przeszkolenie w ramach roli koordynatora wraz z materiałami pomocniczymi
  • bieżące wsparcie ze strony koordynatorów projektu
  •  praca hybrydowa (głównie zdalnie, bliżej wyborów również praca w terenie)
  • pierwszeństwo udziału w kolejnych projektach realizowanych przez Ogólnopolską Grupę Badawczą oraz szansa stałej współpracy

Dokumenty aplikacyjne

CV

Podczas wyborów parlamentarnych Ogólnopolska Grupa Badawcza zrealizuje badanie exit poll we wszystkich 41 okręgach wyborczych do Sejmu. Poszukujemy osób w ramach 2-miesięcznej, płatnej współpracy projektowej (możliwość zaliczenia praktyk studenckich). Udział w projekcie exit poll OGB to wyjątkowa szansa na wejście do świata badań, zarządzania projektami i zdobycie cennego doświadczenia do CV. To także droga do stałej współpracy z OGB przy kolejnych terenowych projektach badawczych. Rolą koordynatorów będzie m.in. rekrutacja i kierowanie zespołem ankieterów we wskazanym regionie (zespół ok. 50 osób).

Numer telefonu: -
Adres e-mail: rekrutacja-exitpoll@ogb.pl