Grafik - praktyka

22.03.2023

Fesido Sp. z o.o. , ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków

Zakres obowiązków

Na czym będą polegać Twoje zadania? Możesz liczyć na opiekę, nasze wsparcie, pomoc i wdrożenie we wszystkie projekty
  • Projektowanie graficzne materiałów promocyjnych oraz użytkowych (banery, plakaty, ulotki, broszury, etykiety, opakowania)
  • Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej
  • Projektowanie materiałów digitalowy (social media, Ads)
  • Projektowanie składów i przygotowanie do druku materiałów graficznych (kilkuset stronnicowe publikacje, ebooki)
  • Tworzenie mockup’ów i koncepcji wizualnych

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • status studenta
  • znajomość programów graficznych do projektowania grafiki rastrowej i grafiki wektorowej (praca na pakiecie Adobe: Photoshop, Ilustrator, Indesign)
  • znajomość programów MS Office
  • komunikatywność oraz nastawienie na pracę z innymi ludźmi
Kogo szukamy?
  • zmotywowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby
  • osoby posiadającej umiejętność szybkiego uczenia się
  • osoby angażującej się w powierzone zadania
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów graficznych

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:
  • Praca w zgranym i młodym zespole projektantów (takim jak Ty)
  • Szansę zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
  • Opiekę doświadczonych projektantów oraz wsparcie ze strony członków zespołu
  • Poznanie specyfiki pracy przy projektowaniu i realizacji materiałów graficznych • Ciekawe i odpowiedzialne projekty
  • Pomoc w określeniu ścieżki rozwoju
  • Płatną praktykę w wyspecjalizowanej firmie graficznej
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy (praca etatowa, ad hoc)
Czas trwania praktyk: do ustalenia Miejsce odbywania praktyk: stacjonarnie (ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków)

Dokumenty aplikacyjne

CV, portfolio

Od początku istnienia naszego studia graficznego zbieramy pozytywne opinie Klientów oraz bezcenne doświadczenie, stając się znaczącym studiem graficznym w branży. Sukces zawdzięczamy spersonalizowanej obsłudze klienta z pełną gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku. Nasze projekty znajdują uznanie od małych lokalnych firm po klientów korporacyjnych i Instytucjonalnych w 8 krajach Europejskich.

fesido.pl www.linkedin.com/company/fesido/
Numer telefonu: 783 617 787
Adres e-mail: kontakt@fesido.pl