Grafik - praktyka płatna

24.01.2023

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o., kpt. M.Medweckiego 1, 32-083 Balice

Zakres obowiązków

Czym będziesz się u nas zajmował/a?  Możesz liczyć na opiekę, nasze wsparcie, pomoc i wdrożenie we wszystkie zadania!
  • Współprojektowaniem materiałów edukacyjnych, min.:  do zajęć - domino, trymino, karty pracy, plansze edukacyjne, gry planszowe
  • Współprojektowaniem materiałów z zakresu grafiki reklamowej, min.:  plakaty, naklejki, roll-upy
  • Udziałem w pracy nad przygotowaniem plansz i animacji do filmów edukacyjnych
  • Współpracą w ramach zespołu redakcyjnego naszego wydawnictwa edukacyjnego pt. „Airside”

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • status studenta
  • znajomość programów graficznych do projektowania grafiki rastrowej i grafiki wektorowej (praca na pakiecie Adobe: Photoshop, Ilustrator)
  • znajomość programów MS Office
  • umiejętność projektowania zgodnie z identyfikacją wizualną firmy
  • dokładność, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • komunikatywność oraz nastawienie na pracę z innymi ludźmi
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
Będzie genialnie, jeśli:
  • Pokażesz nam portfolio lub opis dotychczasowych prac/projektów  –  nad czym pracowałeś i czym możesz się pochwalić
  • Znasz narzędzia dodatkowe, np. After Effects, Premiere Pro
  • Interesujesz się edycją i montażem materiałów filmowych  – Twoja pasja może pomóc przy codziennych zadaniach
Kogo szukamy?
  • zmotywowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby
  • osoby posiadającej umiejętność szybkiego uczenia się
  • osoby angażującej się w powierzone zadania
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów graficznych
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu grafik komputerowych

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:
  • Szansę zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych
  • Opiekę doświadczonych opiekunów oraz wsparcie ze strony członków zespołu
  • Poznanie specyfiki pracy przy projektowaniu i realizacji materiałów graficznych
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania
  • Pomoc w określeniu ścieżki rozwoju
  • Udział w projektach i wydarzeniach realizowanych przez Centrum Edukacji Lotniczej
  • Płatną praktykę w dużej, uznanej Firmie, jaką jest Kraków Airport z możliwością kontynuowania współpracy po zakończonych praktykach
  • Elastyczny grafik, praktyka stacjonarna w Centrum Edukacji Lotniczej

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 5.02.2023 r. na adres praktykicel@krakowairport.pl z dopiskiem „Praktyka - grafik” swojego zgłoszenia zawierającego:   CV, list motywacyjny,  portfolio (opis autorskich projektów graficznych) wraz z  podpisanym  Oświadczeniem  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zapoznaniu się z klauzulą informacyjną (wzór załączony do ogłoszenia)   Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty

Kraków Airport to największy regionalny port lotniczy w Polsce. Strefa obsługiwana przez port obejmuje region Polski południowo-wschodniej, zamieszkiwany przez około 7,9 mln ludzi w promieniu do 100 km odległości od portu. Lotnisko położone jest na południu kraju, 11 km na zachód od Krakowa, na poziomie 241 m n.p.m. Współrzędne GPS: N: 50 ̊ 4' 21" E: 19 ̊ 48' 21" . Początki cywilnej działalności krakowskiego lotniska sięgają 1964 r., kiedy to władze wojskowe udostępniły 10 ha na potrzeby przyszłego, cywilnego podmiotu użytkującego oraz udzieliły niezbędnych zezwoleń na korzystanie z urządzeń lotniskowych. 29 lutego 1964 r. w Balicach wylądował pierwszy rejsowy samolot PLL LOT. Ogólna powierzchnia lotniska wynosi 310 ha, w tym w zarządzie spółki Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. z o.o. znajduje się 27,5 ha. Powierzchnia ogólna nie obejmuje części wojskowej, na której zlokalizowana jest 8. Baza Lotnictwa Transportowego. Krakowskie lotnisko wyposażone jest w pomoce nawigacyjne ILS, NDB, DVOR. Na kierunku 25 zainstalowany jest system świateł podejścia ALPA-ATA cat. II z systemem lamp błyskowych. Oświetlenie na kierunku 07 to uproszczony system świateł podejścia do lądowania systemu IDMAN. Płyta postojowa o powierzchni 90 000 m kw. umożliwia obecnie postój 23 statków powietrznych o literze kodu C. Lotniskowa Straż Ratowniczo-Gaśnicza, zgodnie ze standardami ICAO, zapewnia VIII kat. portu w zakresie zabezpieczenia ratowniczo-gaśniczego.

krakowairport.pl
Numer telefonu: 664908911
Adres e-mail: praktykicel@krakowairport.pl