Konstruktor-Praktykant

14.04.2022

Silberform Sp. z o.o., Skotnicka 252a, 30-394 Kraków

Zakres obowiązków

Projektowanie 3D i wykonywanie dokumentacji technicznej dla branży motoryzacyjnej.

Wymagania

- studenci ostatniego roku na Wydziale Form Przemysłowych, - dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie, - mile widziana znajomość CATIA V5 i / lub ICEM Surf, - kreatywność, dokładność, samodzielność, - umiejętność pracy w zespole, - wymagany aktualny certyfikat szczepienia przeciwko COVID.

Oferujemy

- wynagrodzenie za praktykę - możliwość zatrudnienia w strukturach firmy po odbyciu praktyki

Dokumenty aplikacyjne

CV

Firma Silberform Sp. z o.o. należy do niemieckiej grupy Silberform AG – wiodącej firmy w dziedzinie modelowania wirtualnego oraz fizycznego wykonywania modeli koncepcyjnych i ich dalszych modeli rozwojowych oraz prototypowych. Dzięki posiadanemu „know-how“ popartemu wieloletnim doświadczeniem i zastosowaniu nowych technologii firma Silberform jest od wielu lat partnerem wiodących producentów z branży motoryzacyjnej i lotniczej.

www.silberform-ce.eu
Numer telefonu: 123768003
Adres e-mail: rekrutacja@silberform.ag