GRAFIK

12.04.2022

GRAFIK

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice sp. zo.o., kpt. M.medweckiego 1, 32-083 Balice

Zakres obowiązków

wykonywanie projektów graficznych (np. grafika na media społecznościowe, materiały graficzne do zajęć) pod okiem opiekuna praktyk

Wymagania

  Status studenta w dniu rozpoczęcia praktyki   Podstawowa znajomość programów graficznych do projektowania grafiki rastrowej i grafiki wektorowej (praca na pakiecie Adobe)   Umiejętność projektowania zgodnie z identyfikacją wizualną firmy   Kreatywność, chęć do nauki, poczucie estetyki   Umiejętność pracy w zespole   Dyspozycyjność (praca w godzinach pracy Centrum)

Oferujemy

  Możliwość rozwoju pod okiem opiekuna praktyk   Zdobycie doświadczenia zawodowego przy projektowaniu i realizacji materiałów graficznych   Udział w projektach i wydarzeniach realizowanych przez Centrum Edukacji Lotniczej   Zaświadczenie oraz indywidualną opinię o odbytej praktyce po jej zaliczeniu   Możliwość kontynuowania współpracy po zakończonych praktykach

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 24.04.2022 r. na adres praktykicel@krakowairport.pl z dopiskiem „Praktyki Studenckie 2022” swoich aplikacji zawierających: CV oraz list motywacyjny