Projektant Wnętrz

02.11.2021

Inplus Home, Złoty Róg 13/4, 33-332 Kraków

Zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji wizualnych, projektowanie wnętrz,
  • Przygotowanie dokumentacji wykończeniowej do projektu
  • Praca z budżetem
  • Koordynacja realizacji pod klucz

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość CAD
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Poczucie humoru
  • Inicjatywa i odwaga do nieoczywistych rozwiązań

Oferujemy

  • Praca w firmie z branży nieruchomosci
  • Praca w biurze w rejonie Bronowic,
  • Otwartość na Twoje propozycje i inicjatywy,
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk

Dokumenty aplikacyjne

CV  Portfolio

Nasza działalność biznesowa polega na kupowaniu mieszkań w okazyjnych cenach, następnie ich remoncie i dostosowaniu do aktualnych trendów projektowych, a następnie odsprzedaży z zyskiem. Wypracowany w ten sposób zarobek pozwala nam na podzielenie się z Inwestorem częścią 12% rocznie od kwoty którą zainwestował.

www.inplushome.pl
Numer telefonu: 602 791 811
Adres e-mail: rekrutacja@inplushome.pl