Praktyki Graphic Designer

28.07.2021

BUSBUS sp. z o.o., Mickiewicza 17, 38-600 Lesko

Zakres obowiązków

Tworzenie grafik uzupełniających dla strony https://busbus.pl/ Projektowanie podstron landing page Tworzenie projektów graficznych na potrzeby social media Projektowanie banerów reklamowych pod adwords Obróbka zdjęć

Wymagania

kreatywność oraz samodzielność komunikatywność umiejętność pracy z briefem i pracy zespołowej znajomość pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop) umiejętność posługiwania się narzędziami Google (stopień podstawowy)

Oferujemy

swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole wsparcie doświadczonego zespołu możliwość realizowania praktyk zdalnie elastyczny czas pracy

Dokumenty aplikacyjne

CV i portfolio

BUSBUS to wyszukiwarka ofert przewozów pasażerskich na wynajem działająca na zasadach porównywarki ofert busów i autobusów z różnych przedsiębiorstw w danym regionie. BUSBUS zyskał zaufanie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i uzyskać wsparcie w projekcie BUSBUS, który ma na celu unowocześnienie branży przewozów pasażerskich w Polsce i Europie. Więcej informacji: https://busbus.pl/o-projekcie/

busbus.pl/ www.facebook.com/busbus.eu
Numer telefonu: 736 854 504
Adres e-mail: kontakt@busbus.pl