Staż w Dziale graficznym

14.03.2021

BrandBQ Sp. z o.o., Aleja Pokoju 18 31-564 Kraków,

Zakres obowiązków

• Wsparcie zespołu grafików w codziennej pracy • Projektowanie nadruków odzieżowych zgodnych z charakterem marki Medicine

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe • Kreatywność i polot • Systematyczność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole • Dobra znajomość obsługi komputera oraz Photoshopa i Ilustratora • Mile widziana znajomość programu Corel Draw

Oferujemy

• Możliwość zapoznania się z całym procesem tworzenia kolekcji oraz nadruków odzieżowych • Pracę w przyjaznej atmosferze • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe • Praktykę w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8bc0e4b7592d4390abe954eb39e389cf

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania; projektowanie przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę. Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania. Rozwijaj się z Nami dołączając jako stażysta

Numer telefonu: 572728247
Adres e-mail: katarzyna.pawelec@brandbq.pl