grafik komputerowy

17.04.2011

Berrylife s.c., al. Jana Pawła II 41L,

Zakres obowiązków

projektowanie grafiki pod systemy interaktywne tj. interaktywne witryny, ściany, dotykowe ekrany, projekcje wielkoformatowe tworzenie grafiki, animacji pod systemy przetwarzające obraz pod wpływem ruchu. stała współpraca z programistą przygotowywanie wizualizacji,

Wymagania

znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw (mile widziana znajomość Adobe Flash - umiejętność tworzenia animacji 2D) kreatywność, otwartość, zmysł estetyczny umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

pozytywną atmosferę (biuro w Krakowskim Parku Technologicznym, praca w młodym, przyjaznym, kreatywnym zespole) samodzielność i elastyczne godziny pracy regularny brainstorming, możliwość wpływu na rozwój projektu dostęp do specjalistycznego sprzętu (ekrany dotykowe, projektory, systemy interaktywne) udział w konferencjach/szkoleniach możliwość przedłużenia współpracy.

Dokumenty aplikacyjne

CV wraz z portfolio

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań interaktywnych na potrzeby eventów i stałych ekspozycji. Wykorzystujemy interaktywne systemy (reagujące na ruch lub dotyk) do działań promocyjnych i reklamowych. Tworzymy eventy, reklamy, kampanie, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Numer telefonu: 794000968
Adres e-mail: rekrutacja@berrylife.pl