Projektant przemysłowy detektora

26.11.2020

Astrotectonic Sp. z o.o., Miejsce pracy: ul. Białoprądnicka 15B, Kraków ,

Zakres obowiązków

- Pomoc w projektowaniu innowacyjnego i prostego rozwiązania na przemysłowy design detektora - Ścisla współpraca z zespołem sprzedaży i projektantów, aby opracowywać nowy, ekscytujący produkt/produkty. - Wsparcie w tworzeniu koncepcji i w badaniach. - Być na bieżąco z trendami; kolory, materiały, kultura, która pomaga w projektowaniu produktów. - Identyfikacja trendów i możliwości na rynku. - Zastosowanie badań i spostrzeżeń do projektowania; zapewnienie funkcjonalności, wrażeń użytkownika i estetyki - projekt bez rozpraszania uwagi. - Ciągłe udoskonalanie i ulepszanie produktu we współpracy z zespołem projektowym - Wizualizacja pomysłu poprzez szkicowanie. - Możliwe modelowanie pomysłu w CAD, aby dalej rozwijać koncepcje. - Udoskonalanie pomysłu na podstawie opinii zespołu. - Pisanie lub pomaganie innym w pisaniu raportów technicznych i / lub wytycznych projektowych, aby udokumentować projekt przemysłowy lub analizy i ustalenia techniczne.

Wymagania

- W trakcie lub po studiach na kierunku wzornictwo przemysłowe –eng. Industrial Design (lub podobne) - Dodatkowo docenione będzie wykorzystanie narzędzi do modelowania CAD - Wysokie poczucie estetyki - kreatywny zespół / osoba, która potrafi myśleć nieszablonowo, z nieodłącznym zrozumieniem ograniczeń projektowych. - Zrozumienie zasad projektowania produktów firmy - Osobiste zaangażowanie w jakość, dbałość o szczegóły - Pasjonat doświadczeń użytkownika końcowego - umiejętność badania i wnioskowania o wyzwaniach związanych z doświadczeniem użytkownika oraz myślenia o kreatywnych rozwiązaniach projektowych, aby je rozwiązać - Ręczne szkicowanie lub inne techniki opracowywania koncepcji mile widziane - j. angielski mile widziany

Oferujemy

- Elastyczne godziny pracy - Miejsca parkingowe bez parkometrów - doskonała kawa (!) - Ogród do letniego relaksu - praca z domu też wchodzi w grę - min 2 miesiące próbne, bezpłatne. Po miesiącu w zależności od sporządzonego raportu wspólnie z leaderem możliwość praktyki płatnej.

Dokumenty aplikacyjne

CV proszę przesłać na adres noemi@astrotectonic.com

AstroTectonic to startup, którego celem jest zrewolucjonizowanie systemów wykrywania trzęsień ziemi na podstawie danych promieniowania kosmicznego. Mamy 10-osobowy zespół, który wierzy, że ratowanie życia to szczytny cel. Opracowujemy specjalny detektor promieniowania kosmicznego i poszukujemy zespołu / osoby, która zajmie się projektowaniem przemysłowym i zaproponuje produkt, który będzie wydajny, piękny i wytrzyma trudne warunki. Jesteśmy otwarci na studentów, którzy chcieliby się uczyć i zdobywać doświadczenie. Ten projekt może znacznie wzbogacić Twoje CV i portfolio.

Adres e-mail: noemi@astrotectonic.com