PRAKTYKANT do zespołu marketingu i PR

06.11.2020

Crido, ul. Towarowa 28 Warszawa,

Zakres obowiązków

• wyszukiwanie, analizowanie i testowanie dostępnych na rynku rozwiązań IT / aplikacji wspierających działania marketingowe w obszarze monitorowania i analizy informacji, storytellingu oraz kreowania / wizualizacji treści • kreowanie pomysłów i realizacja wizualizacji innowacyjnych kampanii w sieci z wykorzystaniem nowych mediów • przegląd działań konkurencji i rynku w obszarze kampanii marketingowych / wizerunkowych • bieżące wsparcie zespołu przy przygotowywaniu treści i materiałów marketingowych (statycznych i dynamicznych), w szczególności do mediów społecznościowych

Wymagania

• student/-ka III-V roku lub absolwent/-ka ASP, preferowany kierunek Intermedia • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu • znajomość programów Microsoft Office i wybranych programów / aplikacji graficznych • kreatywność i odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań • b. dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• płatne praktyki • elastyczne godziny pracy • pracę zdalną • realizację ciekawych projektów w zespole nastawionym na rozwój i wykorzystanie nowych technologii oraz niestandardowych pomysłów w działaniach marketingowych • przyjazną atmosferę pracy • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna oraz pakiet sportowy

Dokumenty aplikacyjne

rekrutacja@crido.pl

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje. Więcej informacji na crido.pl.

Adres e-mail: mkw@crido.pl