Projektant mebli / designer

29.10.2020

Lectus24.pl, 47-303 Krapkowice, Ks. Koziołka 18a,

Zakres obowiązków

Projektant mebli jest członkiem interdyscyplinarnego zespołu i bierze udział w całym procesie tworzenia kolekcji - od idei po produkt. Współpracuje z kupcem mebli, technologiem, grafikiem, trend researcherem i innymi osobami zaangażowanymi w proces tworzenia kolekcji. Przed przystąpieniem do tworzenia kolekcji analizuje trendy, własne inspiracje, wyniki sprzedaży (bestsellery), a następnie przygotowuje projekty, które później są przesyłane wraz z całą dokumentacją technologiczno-projektową do naszych kontrahentów. Następnie zaangażowany jest w proces komentowania wzoru, czyli dopracowania go we współpracy z dostawcą w taki sposób, by projekt jak najlepiej wpisywał się w oczekiwania naszego klienta i oddawał zamysł projektanta. Projektant musi być kreatywny (potrafić zaprojektować nawet 100 projektów sezonie!) i zorientowany w rynku, tak aby jego projekty były estetyczne, ale dopasowane zarówno do portfela jak i gustu klientów sklepu. Praca na tym stanowisku jest bardzo dynamiczna. Projektanci często znajdują się pod presją czasu i dużej ilości zadań. To dział wymagający elastyczności i umiejętności dostosowywania się do ciągłych zmian.

Wymagania

Tego oczekujemy od kandydatów: pasji do mebli - zapraszamy przede wszystkim osoby, które nie tylko lubią, ale żywo interesują się meblami, śledzą trendy i obserwują branżę znajomości programów służących do projektowania mebli (Pro100, CAD 2D i 3D, itp.) umiejętność pracy w zespole - kolekcja to efekt pracy całego teamu umiejętność argumentowania decyzji projektowych oraz oceny potencjału sprzedażowego produktu wyobraźnia przestrzenna oraz umiejętność posługiwania się matematyką, ponieważ częścią jej pracy jest dokonywane pomiarów i konstruowanie przestrzenne mebli umiejętność rysowania i objaśniania swoich pomysłów na papierze w sposób jasny i zrozumiały obeznanie z materiałami dostępnymi i możliwymi do użycia w ramach produkcji danych mebli (wiedzę na temat materiałów w celu wykonania specyfikacji) preferowane wykształcenie kierunkowe, choć niekoniecznie muszą być to studia

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać po pracy w Lectus24.pl: perspektywiczna praca w międzynarodowym środowisku, dużej dawki wiedzy i doświadczenia, pracy pełnej wyzwań i możliwości - firma cały czas się rozwija, trendy dynamicznie się zmieniają - zero nudy! szkoleń wprowadzających oraz finansowania szkoleń rozwojowych na każdym etapie, wsparcia doświadczonych członków zespołu, miłej i nieformalnej atmosfery, częstych podróży (targi, wizyty u dostawców), imprez i wyjazdów firmowych, nowoczesne i klimatyzowane biuro, możliwość rozwoju i jasno wytyczona ścieżka kariery: młodszy projektant> projektant> starszy projektant> Manager kolekcji> Dyrektor Kolekcji, dodatkowe benefity ( poniedziałkowy lunch, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia medycznego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżka pracownicza na meble, owocowe wtorki, dofinansowanie do okularów, nielimitowany dostęp do kawy)

Dokumenty aplikacyjne

m.kostka@lectus.com.pl

Zapraszamy Cię do lectus24.pl - jest to obecnie najszybciej rozwijający się e-commerce w branży meblowej, który już znalazł się w czołówce Polskich sklepów w internecie. .misja Chcemy przełamać starą branżę, produktem i technologią, redukując zbędne koszty i czas. .wizja Za kilka lat chcemy stworzyć największy ekosystem dla branży meblowej. Chcemy być firmą, która przełamie obecny rynek. Chcemy osiągnąć sprzedaż na poziomie 80 mln zł miesięcznie do 2025 roku. Chcemy wyróżniać się na tle konkurencji technologią, produktami oraz sposobem ich dostarczania. Chcemy być największym graczem internetowym w kategorii meble w Polsce. Chcemy zatrudniać setki utalentowanych pracowników. Chcemy wyznaczać nowe standardy w branży. Chcemy kreować nowe mody i produkty. Chcemy przyspieszyć i wyeliminować zbędne koszty w procesie projektowania, produkcji i dostawy mebli w Polsce. .wartości kreatywność, zaangażowanie, rozwój, oryginalność

Numer telefonu: 793331283
Adres e-mail: m.kostka@lectus.com.pl