Praktykant/ka

10.06.2019

Nowy Styl Sp. z o.o , ul. Pużaka 49 38-400 Krosno,

Zakres obowiązków

Dział Zarządzania Brandami: Zespół showroomów, targów eventów: • współpraca z architektami i managerami projektów - wsparcie w przygotowaniu ofert współpracy z firmami zewnętrznymi - wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej projektów • prowadzenie nadzoru nad dokumentami i zleceniami • wsparcie w przygotowaniu inwestycyjnym projektów (montaż produktów, transport) Zespół online: • tworzenie content marketingu - wsparcie w przygotowywaniu kampanii i działań promocyjnych w kanałach social media • aktualizacja i rozbudowa treści stron www • wsparcie w planowaniu i zarządzaniu procesem pozycjonowania stron www, SEM, SEO

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli: • jesteś studentem min. 2 roku lub absolwentem kierunku: architektura, wzornictwo, grafika, controlling, informatyka, marketing, finanse i rachunkowość • znasz język angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować • chcesz zdobywać doświadczenie, które nawiązuje do Twojego wykształcenia • wyróżniasz się zaangażowaniem i chęcią uczenia się • potrafisz i lubisz pracować w zespole • dobrze obsługujesz pakiet MS Office • mile widziana znajomość innego języka obcego: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego

Oferujemy

• 1-, 2-, 3- miesięczne praktyki studenckie/absolwenckie realizowane w miesiącach letnich • zdobycie doświadczenia i poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie • dostęp do wiedzy i nowoczesnych rozwiązań • wsparcie opiekuna i doświadczonych specjalistów • elastyczny czas praktyk – minimum 30 godzin tygodniowo • udział w działaniach operacyjnych i ambitnych projektach • możliwość wykorzystania w praktyce języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego • perspektywę nawiązania stałej współpracy • możliwość poznania m.in.: systemów IFS, CRM, P3S • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia • indywidualną ocenę swojej praktyki/stażu wraz z certyfikatem ukończenia

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne.

Adres e-mail: rekrutacja@nowystylgroup.com