asystent architekta wnętrz

28.05.2019

Mango Studio, pl. Lasoty 7 Kraków,

Zakres obowiązków

Po przeszkoleniu: - udział w tworzeniu koncepcji projektowych oraz wizualizacji -tworzenie zestawień materiałów, - wyszukiwanie wyposażenia wnętrz do prowadzonych projektów - zajmowanie się bieżącymi tematami związanymi z prowadzeniem projektu i budowy - pisanie artykułów o tematyce wnętrzarskiej - proste prace, projekty graficzne - itp.

Wymagania

doświadczenie mile widziane, lecz nie wymagane - dyspozycyjność (student ostatniego roku lub absolwent) - poczucie humoru - zdolność pracy zespołowej - wysokie poczucie estetyki, kompozycji, proporcji - wrażliwość kolorystyczna, wrażliwość na piękno, - samodzielność, odpowiedzialność, - mile widziane zorganizowanie własnych standardów na wytyczonym stanowisku pracy (oczekiwana proaktywność) - chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń - silna motywacja - poprawne pisanie i wysławianie się bez błędów (jeśli jednak kandydat spełnia pozostałe wymagania, a jedynie w tej kwestii ma dysfunkcję, proszę wysłać swoją kandydaturę z adnotacją o popełnianych błędach) -umiejętność obsługi programów word i excell - podstawowa mile widziane: obsługa archidad, autocad, tworzenie wizualizaci

Oferujemy

OFERUJEMY - pracę dostosowaną do naturalnych talentów i zdolności - poznanie procedur i sposobów działania pracowni projektowej - styczność z ciekawymi projektami, możliwość współkreowania - pracę w luźnym, zabawnym, żeńskim towarzystwie - opiekę i bezstresowe wdrożenie we nasze standardy pracy - pomoc w podejmowanych działaniach - zapoznanie się ze środowiskiem pracy projektanta "od kuchni" - możliwość uczestnictwa w nadzorach budowlanych, spotkaniach z klientami, szkoleniach branżowych - niezapomniane wrażenia, niezwykłą atmosferę pracy - możliwość przejścia na warunki zatrudnienia po odbytym stażu (w przypadku osób proaktywnych, sumiennych i pracowitych, które przysłużą się Zespołowi Mango Studio w realizacji projektów)

Dokumenty aplikacyjne

cv, portfolio + list motywacyjny na adres: biuro@mangostudio.pl

Mango Studio jest uznaną krakowską pracownią projektową, która od 2007 roku realizuje szerokie spektrum przedsięwzięć w zakresie architektury wnętrz. Specjalizujemy się w aranżacji apartamentów, mieszkań i domów "pod klucz" dla klienta indywidualnego, jak i restauracji, kawiarni oraz hoteli dla branży HoReCa. Projekty autorstwa Mango Studio są każdorazowo szyte na miarę. W realizacjach, które wychodzą spod naszej ręki nie ma miejsca na kalkę i utarte schematy. Obsługujemy inwestycje w sposób kompletny od projektu po realizację. Nasze działania cechuje profesjonalizm, kompleksowość, elegancja.

Numer telefonu: 512003312
Adres e-mail: biuro@mangostudio.pl