Praktykant/ka

06.05.2019

Nowy Styl Sp. z o.o., Ul. Pużaka 49, 38-400 Krosno,

Zakres obowiązków

• 1-, 2-, 3- miesięczne praktyki studenckie/absolwenckie realizowane w miesiącach letnich w Dziale Obsługi Klienta - Rynki Międzynarodowe, Kontroli Jakości, Logistyce/Dystrybucji, Marketingu i PR, Zarządzania Brandami • zdobycie doświadczenia i poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie • dostęp do wiedzy i nowoczesnych rozwiązań • udział w działaniach operacyjnych i ambitnych projektach • możliwość wykorzystania w praktyce języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego • możliwość poznania m.in.: systemów IFS, CRM, P3S

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli: • jesteś studentem min. 2 roku lub absolwentem kierunku: architektura, automatyka i robotyka, budownictwo, controlling, filologia angielska, germańska, romańska, lingwistyka, handel międzynarodowy, informatyka, inżynieria jakości, inżynieria produkcji, logistyka, marketing, meblarstwo, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji • znasz język angielski lub niemiecki albo francuski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować • chcesz zdobywać doświadczenie, które nawiązuje do Twojego wykształcenia • wyróżniasz się zaangażowaniem i chęcią uczenia się • potrafisz i lubisz pracować w zespole • dobrze obsługujesz pakiet MS Office Dodatkowym atutem będzie: • znajomość innego języka obcego: rosyjskiego, hiszpańskiego • znajomość programów: CATIA, CAD, SolidWorks lub chęć ich poznania

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować? • 1-, 2-, 3- miesięczne praktyki studenckie/absolwenckie realizowane w miesiącach letnich • zdobycie doświadczenia i poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie • dostęp do wiedzy i nowoczesnych rozwiązań • wsparcie opiekuna i doświadczonych specjalistów • elastyczny czas praktyk – minimum 30 godzin tygodniowo • udział w działaniach operacyjnych i ambitnych projektach • możliwość wykorzystania w praktyce języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego • perspektywę nawiązania stałej współpracy • możliwość poznania m.in.: systemów IFS, CRM, P3S • możliwość uzyskania współfinansowania zakwaterowania w trakcie praktyk • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia • indywidualną ocenę swojej praktyki/stażu wraz z certyfikatem ukończenia

Dokumenty aplikacyjne

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=86db0873d64c49cd81da710f5360873d

Grupa Nowy Styl to 3. największy producent mebli biurowych w Europie i lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne.

Numer telefonu: 13 43 76 296
Adres e-mail: rekrutacja@nowystylgroup.com