Junior Graphic Desinger

02.04.2019

Soneta, Wadowicka 8A,

Zakres obowiązków

Przygotowanie materiałów reklamowych: landing pages, banery newslettery etc. Projektowanie materiałów do druku: katalogi, ulotki, broszury, prezentacje, plakaty Realizacja materiałów edukacyjnych dla Klientów: e-booki, infografiki.

Wymagania

Nieszablonowe podejście. Kreatywność i własne pomysły. Tworzenie materiałów z myślą o Klientach. Znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Corel.

Oferujemy

Możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy. Partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę. Nowoczesne biuro z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i napojów Parking samochodowy i rowerowy Owoce co jakiś czas

Dokumenty aplikacyjne

praca@enova.pl

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System jest doceniony przez 13000 Klientów i dystrybuowany przez 254 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podczas siedemnastoletniej historii Firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: Wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu. Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

Numer telefonu: 12 349 28 93
Adres e-mail: tatiana.szypulska@enova.pl