Projektanta i krawcowa

27.02.2019

Pretty Bird Living , Dania,

Zakres obowiązków

Rynek projektowania wnętrz na potrzeby indywidulanych odbiorców jest pełen tradycji. To praca rzemieślnicza. Nie ma jednak tradycji bez rozwoju i być może właśnie Ty chciałabyś przyłączyć się do nas w tworzeniu niektórych tradycji. Duńska firma poszukuje wykwalifikowanego projektanta, który chciałby wziąć udział w podróży pełnej przygód. W szczególności poszukujemy projektanta, który pomoże nam projektować i szyć wysokiej jakości poduszki na zamówienie. Firma jest początkująca, co da Ci szansę na kształtowanie jej rozwoju. Jeśli odniesiemy sukces, będziesz on również Twoim udziałem. Nie składamy żadnych obietnic, choć mamy taki zamiar. W miarę rozwoju firmy wzrośnie również poziom Twojej produkcji. Oferujemy gwarantowane wynagrodzenie przez okres 12 miesięcy i pomoc w założeniu własnej firmy. Jeśli się powiedzie, możesz zarobić do 5% udziałów firmy.

Wymagania

Twoje kwalifikacje:  Wysoka jakość produktów  Znajomość nowoczesnych projektów stylistycznych  Zaangażowanie i pracowitość  Bardzo dobrze sobie radzisz w niepewnych sytuacjach  Świetnie sobie radzisz w załatwianiu spraw  Mówisz i piszesz po angielsku

Oferujemy

Oferujemy gwarantowane wynagrodzenie przez okres 12 miesięcy i pomoc w założeniu własnej firmy. Jeśli się powiedzie, możesz zarobić do 5% udziałów firmy.

Dokumenty aplikacyjne

Zdjęcia wykonanych prac, głównie siedzisk i poduszek mbechsgaard@hotmail.com

Nowo powstała firma duńska

Adres e-mail: mbechsgaard@hotmail.com