Asystent Architekta

13.11.2018

IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie, Plac Na Groblach 8/5, Kraków,

Zakres obowiązków

- wykonywanie projektów wnętrz dwu- i trójwymiarowych - uczestnictwo w spotkaniach z klientami - nadzór autorski nad projektem - przygotowywanie kosztorysów projektów wykończeniowych - organizacja procesu wykończenia wnętrz, realizacja dostaw, koordynacja - obsługa biura

Wymagania

- znajomość programu do projektowania dwu i trój wymiarowego - znajomość programów Word i Excel - organizacja - dbałość o szczegóły

Oferujemy

- możliwość zaznajomienia się z pracą architekta wnętrz i nauką procesów projektowania i wykończenia wnętrz - możliwość zatrudnienia dla studentów ostatniego roku/ absolwentów po odbyciu praktyki

Dokumenty aplikacyjne

info@idafo.com

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz i wykończeniem pod klucz.

Numer telefonu: 794688464
Adres e-mail: info@idafo.com