Asystent kuratora wystawy

03.10.2018

Stowarzyszenie Sto Lat Głosu Kobiet, ul. Krowoderskich Zuchów 25/17, 31-271 Kraków,

Zakres obowiązków

- merytoryczna i techniczna pomoc przy przygotowaniu wystawy - pomoc w pozyskiwaniu contentu i obiektów na wystawę - oprowadzanie po ekspozycji - wsparcie działań PR

Wymagania

- zainteresowanie historią kobiet w Polsce (zwłaszcza XX wiek) - znajomość aktualnych trendów w projektowaniu ekspozycji - kreatywność, odpowiedzialność, terminowość

Oferujemy

- elastyczny, dostosowany do potrzeb praktykanta/wolontariusza zakres zadań i harmonogram pracy - możliwość współtworzenia wystawy, będącej częścią obchodów stulecia uzyskania przez Polki praw wyborczych - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w miłym, kreatywnym i pełnym energii zespole

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz krótkie uzasadnienie chęci uczestnictwa w projekcie prosimy przesyłać na adres: stolatglosukobiet@gmail.com

Młoda, prężnie działająca organizacja, która organizuje wydarzenia kulturalne poświęcone historii polskich kobiet.

Adres e-mail: stolatglosukobiet@gmail.com