Junior UX Designer

03.04.2018

Bank BGŻ BNP Paribas SA, ul. Kasprzaka 10/16 01-211 Warszawa ,

Zakres obowiązków

Mentoring oraz wsparcie profesjonalnych projektantów UX Pracę przy wdrożeniu dwóch aplikacji mobilnych oraz webowych Wpływ na całokształt wdrażanych aplikacji Pracę w metodyce Agile z pełnym development teamem Proponowanie zmian w UX aplikacji w odpowiedzi na efekty prac development teamu

Wymagania

1 zrealizowany projekt UX lub 6 miesięcy pracy w UX; Wiedza z zakresu User Experience, Service Design, wzornictwa przemysłowego, grafiki użytkowej; Umiejętność całościowego spojrzenia na projekt i zauważenia, jak drobne zmiany wpływają na całość; Angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie w trakcie trwania projektu; wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych; realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

Dokumenty aplikacyjne

REKRUTACJA@bgzbnpparibas.pl

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku. W Banku BGŻ BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Adres e-mail: REKRUTACJA@bgzbnpparibas.pl