Copywriter

04.01.2018

Copywriter

Tekstokracja, Pl. Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów,

Zakres obowiązków

JAKI JEST PROGRAM PRAKTYK? 1. TEKSTY SEO Czy wiesz, o czym należy pamiętać tworząc tekst publikowany w Internecie? W tej części praktyk dowiesz się jak optymalizować tekst, na co zwraca uwagę Google i będziesz mieć okazję napisać kilka tekstów SEO. 2. RECENZJA FILMU LUB SERIALU, CZYLI JAK PRZEKAZAĆ WŁASNE ZDANIE Każdy z nas lubi wydawać opinie i oceny. Okazuje się jednak, że nie jest wcale łatwo przelać takie myśli w piękne słowa. Pokażemy Ci jak to zrobić, aby było się czym pochwalić. 3. E-MARKETING W PRAKTYCE Marketing internetowy to szerokie zagadnienie – w tym przypadku Twoim zadaniem będzie opracowanie jednego z wybranych przez nas zagadnień i napisanie przejrzystego tekstu o charakterze poradnikowym. 4. SZTUKI WSZELAKIE Opis produktu, tekst „O sobie”, tworzenie persony i inne zadania.

Wymagania

POSZUKUJEMY OSOBY: • z łatwością posługującej się językiem polskim w piśmie, • tworzącej teksty wolne od wszelkiego rodzaju błędów zarówno merytorycznych, jak i stylistyczno-gramatycznych, • posiadającej szeroki zakres zainteresowań. WAŻNE! CAŁA WSPÓŁPRACA BĘDZIE ODBYWAĆ SIĘ ZDALNIE. CZEGO OCZEKUJEMY? • Bardzo dobrej umiejętności pisania. • Znajomości gramatyki, stylistyki i interpunkcji. • Umiejętności gromadzenia i organizowania informacji koniecznych do stworzenia tekstu. • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy i solidności.

Oferujemy

CO OTRZYMASZ DZIĘKI NASZYM PRAKTYKOM? • Zdobycie umiejętności i wiedzy z zakresu tworzenia tekstów, które będą wartościowe zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek internetowych • Poznasz podstawy SEO i SEM, które mogą pomóc w pozycjonowaniu treści i stron internetowych • Dowiesz, jakie przydatne narzędzia mogą pomóc w pracy copywritera • Otrzymasz referencje potwierdzające zdobycie umiejętności • Najciekawsze teksty będą mogły zostać opublikowane, zaś najlepszym osobom zaproponujemy płatną współpracę

Dokumenty aplikacyjne

CV Aplikacje można wysyłać na adres email rekrutacja@tekstokracja.pl

Tekstokracja to wyspecjalizowana marka spółki Grupa WW zajmująca się szeroko pojętym copywritingiem. Kreujemy treści i dbamy o językową stronę internetu.

Adres e-mail: Aplikacje można wysyłać na adres email rekrutacja@tekstokracja.pl