Grafik - ilustrator

11.10.2017

Fundacja Edukacji Polonijnej, ul. Szlak 20/8, 31-153 Kraków,

Zakres obowiązków

Przygotowanie ilustracji do serii polskich legend, dla polskich dzieci mieszkających poza granicami kraju.

Wymagania

Kreatywność, zaangażowanie i umiejętność tworzenia ilustracji dla dzieci.

Oferujemy

- udział w innowacyjnym projekcie skierowanym do Polonii na całym świecie, - możliwość zdobycia doświadczenia w przygotowaniu ilustracji do opowiadań, - sygnowanie własnym nazwiskiem każdej pracy, - możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy, - zaświadczenie o odbyciu praktyk/wolontariatu, - możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy innych projektach,

Dokumenty aplikacyjne

CV + portfolio na adres edukacja@libratus.edu.pl

Fundacja Edukacji Polonijnej powstała z inicjatywy szkół oraz organizacji mających na celu udostępnienie, dzieciom Polaków przebywających za granicą, możliwości nauki w polskim systemie oświaty. Jest koordynatorem bezpłatnego projektu edukacyjnego Polskie Szkoły Internetowe Libratus, skierowanego do Polonii na całym świecie.

Adres e-mail: edukacja@libratus.edu.pl