artysta plastyk

31.05.2012

Chris turystyka i rekreacja, ul. Kilińskiego 8 05-500 Piaseczno,

Zakres obowiązków

Poszukujemy chętnych do prowadzenia podstawowych zajęć z ceramiki z dziećmi i młodzieżą na Zielonych Szkołach w miesiącach maj i czerwiec. Miejsce zajęć to ośrodek w Radkowie (Góry Stołowe). Prowadzenie zajęć odbywa się w każdym tygodni od poniedziałku do piątku (weekendy są wolne - dlatego może to być świetna alternatywa dla studentów studiujących zaocznie). Zapewniamy ciekawą pracę, wynagrodzenie oraz nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie (nawet w okresie weekendów jeżeli ktoś zostanie w ośrodku). Jako firma zajmujemy się organizacją obozów i sportowych Zielonych Szkół od kilkunastu lat. Posiadamy własny ośrodek w Radkowie (Góry Stołowe) wyposażony w dwie pracownie plastyczne z czego jedna to ceramiczna. W pracowni jest piec do ceramiki.

Wymagania

znajomość ww. tematu

Oferujemy

prace, wyżywienie i nocleg

Dokumenty aplikacyjne

uzupełnić formularz rekrutacyjny na stronie w zakładce "Praca" http://www.chris.com.pl/index.php?form=1&kat=19

www.chris.com.pl

Numer telefonu: 22 7506984
Adres e-mail: pawel.blazowski@chris.com.pl