Stażysta/praktykant

19.07.2017

Bean&Buddies Sp. z o.o., Tytoniowa 20 04-228, Warszawa,

Zakres obowiązków

Szukamy osób, które chcą czerpać satysfakcję z pracy w nieustannie rozwijającym się biznesie kawowym. Oferujemy odbycie płatnego stażu. W ciągu 3 miesięcy będziemy starali się pomóc Ci w podniesieniu kwalifikacji zawodowych i zdobyciu cennego doświadczenia.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która: • Z łatwością nawiązuje kontakty z ludźmi, a rozmowy telefoniczne sprawiają jej przyjemność • Dobrze zna język niemiecki - w mowie i piśmie • Interesuje się sprzedażą i chce rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie • Jest osobą odpowiedzialną i chętną do podejmowania nowych wyzwań • Jest samodzielna, dobrze zorganizowana i sumienna • Ma lekkie pióro, a pisanie tekstów przychodzi jej z łatwością

Oferujemy

W zamian oferujemy: • 3-miesięczną współpracę na podstawie umowy o dzieło w prężnie rozwijającej się firmie z sektora B2B (z możliwością późniejszego zatrudnienia) • Elastyczne godziny pracy • pracę z fajnym produktem, jakim jest świeżo palona kawa • szansę zdobywania cennego doświadczenia z zakresu sprzedaży, telemarketingu, digital marketingu i komunikacji Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez przycisk „aplikuj” lub na adres: justyna.sterlinska@beanbuddies.eu . W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „STAŻ W BEAN&BUDDIES”

Dokumenty aplikacyjne

CV justyna.sterlinska@beanbuddies.eu

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Nasza palarnia znajduje się na terenie województwa mazowieckiego, a część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Bean&Buddies działa od 2013 roku i ma już klientów w Szwecji, Hiszpanii, Norwegii i Francji. Nasza kawa zawsze powstaje w 100% z najlepszych gatunkowo ziaren i z dumą możemy powiedzieć, że każdy nasz produkt jest rękodziełem: od zbiorów po zamknięte opakowanie. Cały proces starannie nadzorowany przez specjalistów od kontroli jakości.

Numer telefonu: 737478019
Adres e-mail: justyna.sterlinska@beanbuddies.eu