Grafik

17.07.2017

Grafik

Tree Art Studio, 60 Bolton Street Flat 7 Dublin 1,

Zakres obowiązków

Projektowanie graficzne, skład oraz przygotowanie materiałów do druku (broszury, portfolio, katalogi) obróbka zdjęć obróbka gotowych grafik, ilustracji obrazów i przygotowanie ich do druku w formie gadżetów (kubki, magnesy, breloki, kartki) Projektowanie grafik dla platform społecznościowych, takich jak np.: Facebook I inne rozwiązania projektowe.

Wymagania

praca dla studentów II i III. Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Miłą atmosferę i możliwość dostosowywania się do godzin zajęć do zajęć studenta.

Dokumenty aplikacyjne

Portfolio z dotychczasowymi realizacjami. Aplikuj z tematem wiadomości "Grafik komputerowy" na adres treeartstudio@yahoo.com

firma zajmuje się projektowaniem gadzetów,folderów, brosazur, unikatowych wyrobów design, oraz promocją sztuki.

Numer telefonu: 00353 862300401
Adres e-mail: treeartstudio@yahoo.com