Grafik

21.06.2017

Grafik

Treeartstudio, Tree art Studio 60.Bolton Street Flat 7 Dublin 1, firma zarejestrowana jest w Irlandii. Ireland,

Zakres obowiązków

m.in.: projektowanie graficzne, skład oraz przygotowanie materiałów do druku (broszury, portfolio, katalogi) obróbka zdjęć obróbka gotowych grafik, ilustracji obrazów i przygotowanie ich do druku w formie gadżetów (kubki, magnesy, breloki, kartki) Projektowanie grafik dla platform społecznościowych, takich jak np.: Facebook I inne rozwiązania projektowe.

Wymagania

praca dla studentów II i III. Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy mobilny czas pracy, dostosowany do zajęć studenta i ze studentem wcześniej konsultowany jest czas jego pracy. praktyka jest płatna.

Dokumenty aplikacyjne

portfolio,C.V, treeartstudio@yahoo.com

Firma zajmuje się produkcja zindywidualizowanych prezyntów i pamiątek dla sklepów i instytucji. Jest firmą jednoosobową rokującą rozwój w przyszłości w dziedzinie produkcji wyjątkowych prezentów na masową skale.

Adres e-mail: treeartstudio@yahoo.com