Grafik Komputerowy

07.03.2017

Pelc & Partners sp. z o.o., Romanowicza 11D, 30-702 Kraków,

Zakres obowiązków

Współpraca przy projektowaniu opakowań, skład do druku, DTP.

Wymagania

Znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, podstawy InDesigna) + wyczucie estetyczne i kreatywność (nawet jeśli ta część wymagań jest nieco mglista w ocenie)

Oferujemy

Możliwość współpracy na elastycznych zasadach - to znaczy w stopniu dopasowanym do trybu studiów.

Dokumenty aplikacyjne

Bardzo pomogłoby nam portfolio z pracami projektowymi, niekoniecznie malarskimi. m.pelc@pelcandpartners.com

Studio Pelc & Partners zajmuje się projektowaniem opakowań dla branży FMCG. Głównie, ale nie tylko :) Działamy od 2012 roku, mamy stałe grono klientów, choć nie jesteśmy dużą firmą - ale to raczej z wyboru. Obecnie poszukujemy młodej osoby do współpracy nie na pełen etat, a raczej jako uzupełnienie studiów, np. na trzy dni w tygodniu, na miejscu w firmie, na Zabłociu.

Numer telefonu: 605059460
Adres e-mail: m.pelc@pelcandpartners.com