Grafik/Graficzka, Projektant/Projektantka wnętrz

25.01.2017

Wydział Humanistyczny AGH, ul. Gramatyka 8a, Kraków,

Zakres obowiązków

Przygotowywanie materiałów promocyjnych Wydziału (plakatów, ulotek, drobnych publikacji), zaproponowanie zmian w wystroju siedziby Wydziału głównie jeśli chodzi o przestrzeń wykorzystywaną przez studentów: sale wykładowe, korytarz, pokój studentów, etc.; współpraca z Zespołem ds. promocji Wydziału

Wymagania

Podstawowa wiedza z zakresu zasad kompozycji, projektowania graficznego, aranżacji wnętrz.

Oferujemy

Możliwość realizacji swoich pomysłów w praktyce, współpracę z dynamicznym zespołem ds. Promocji Wydziału, możliwość przedłużenia współpracy w formie zatrudnienia (um. dzieło/zlecenie) po ukończeniu praktyk.

Dokumenty aplikacyjne

Zgłoszenie mailowe zawierające 2-3 przykłady wcześniejszych prac graficznych lub CV. jpyrkosz@agh.edu.pl

Wydział Humanistyczny AGH prowadzi działalność naukowo-badawczą oraz dydaktyczną w obszarze socjologii, kulturoznawstwa i informatyki społecznej. www.wh.agh.edu.pl

Numer telefonu: 12 617 42 52
Adres e-mail: jpyrkosz@agh.edu.pl